Aa

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی East Azerbaijan Province Rural Water and Wastewater Company

تاریخ : يکشنبه 11 فروردين 1398
کد 173

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران در شرکت آبفار آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی ، مهندس ایمانلو سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی در ابتدا ضمن تبریک سال جدید و تسلیت به هموطنان سیل زده اظهار داشت : در نیمه دوم این هفته بارش هایی در استان شاهد خواهیم شد بنابراین لازم است تمامی عزیزان با آمادگی کامل در منطقه حضور داشته باشند کاری که از دستمان بیاد بتوانیم با رعایت تکریم ارباب رجوع  خدماتی انجام دهیم چون کار ما خدماتی محض است.
  وی افزود : در همه کارها تعامل و دوستی بهترین کار است در غیر این صورت کارها به خوبی پیش نمی رود و مشکل ساز خواهد بود بنابراین همه کارمندان باید در اول سال یک راه و روشی تهیه نمایند و با آن پیش بروند مثلا در بحث وصول مطالبات ، اصلاح شبکه ها و پرت آب ... تلاش نمایند علی الخصوص در رساندن آب شرب سالم و بهداشتی به مردم را در اولویت قرار دهند.
  مهندس ایمانلو رساندن آب سالم به روستاییان را بسیار ارزشمند دانست و تاکید کرد: در مورد جداسازی شبکه ها باید کارهای بزرگی انجام دهیم بهترین روش در روستاهای کوچک می توان این کار را به خوبی انجام داد وی هم چنین در خصوص مسائل ایمنی ، پرت آب و راهکارهای افزایش درآمد سخنان مبسوطی ارائه نمود.


  گفتنی است در ادامه جلسه هر یک از معاونین و مدیران آبفار شهرستان ها ضمن معرفی خود به مدیر عامل جدید ( مهندس ایمانلو) ، مسائل و مشکلات در حوزه کاری خود را بیان نمودند که توسط معاونین و مدیر عامل پاسخ داده شد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 فروردين 1398
  • ساعت 08
  • توسط مدیر پرتال
  • تعداد بازدید 157
نظرات شما
captcha refresh