Aa

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی East Azerbaijan Province Rural Water and Wastewater Company

تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398
کد 176

تعامل و دوستی، بهترین روش در تمام امور است/ همه کارمندان در سال جدید، روش کار برای خود تعریف کنند

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی، ایمانلو؛ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و سرپرست شرکت آبفار آذربایجان شرقی، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به نشست برگزار شده با محوریت معارفه وی، بر بحث ادغام بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان اشاره کرد و گفت: بحث ادغام از سیاست وزرات نیرو می باشد و هنوز مشخص نیست که بعد از چند ماه انجام شود و این ادغام چند ماه طول بکشد.

وی در این راستا ادامه داد: جای هیچ گونه نگرانی نیست، چون سیستم ما واحد می باشد و تا زمان ادغام، شرکت به شکل خودگران به فعالیت خود ادامه خواهد داد و باید تا زمانی که ادغام نشده ایم خودمان کار کنیم و دخل و خرج خودمان را مدیریت کنیم.

ایمانلو با تکیه بر بحث وصول مطالبات و تأثیر فروش بر موفقیت در این حوزه، ابراز داشت: خوشبختانه روش های جمع آوری آب بهای شرکت شما خوب است و این روش باید تداوم داشته باشد و بهتر است متوجه باشیم که ارزش آوری برای شرکت، هر چند که یک تومان هم باشد، برای مان مایه افتخار است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و سرپرست شرکت آبفار استان در ادامه با تأکید بر اینکه در همه کارها، تعامل و دوستی بهترین کار است، متذکر شد: در صورت نداشتن تعامل و همکاری با یکدیگر کارها را نمی توان به خوبی پیش برد و موفق عمل کرد. از این رو، همه کارمندان در اول سال، باید برای خود یک راه و روشی را تعریف کنند و برنامه های شان را بر اساس آن پیش ببرند.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به بحث وصول مطالبات، اصلاح شبکه ها و کم کردن پرت آب، آموزش آبداران روستایی ادامه داد: این مباحث باید جزو اولویت های کاری ما باشد و تلاش مان بر رساندن آب شرب سالم و بهداشتی به مردم باشد، چون کار ما سقّایی محسوب می شود.

ایمانلو، رساندن آب سالم به روستاییان را بسیار ارزشمند دانست و با تأکید بر جداسازی شبکه ها، ارایه راهکارهای اجرایی در خصوص مسایل ایمنی و کاهش پرت آب، گفت: در مورد جداسازی شبکه ها باید اقدامات بزرگی را انجام دهیم و این کار بهترین روش در روستاهای کوچک است و می توان به خوبی، آن را انجام داد.

گفتنی است که در ادامه این جلسه، هر یک از معاونان و مدیران آبفار شهرستان ها ضمن معرفی خود، به بررسی مسایل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و مسایل مطرح شده نیز، توسط معاونان و مدیر عامل پاسخ داده شد.

شایان ذکر است آذربایجان شرقی با داشتن 2 هزار و 733 روستا، جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 101 هزار و 893(1101893) نفر را داراست و از این جمعیت، 875 هزار و 371 نفر تحت پوشش این شرکت می باشد و 81 درصد از جمعیت استان را شامل می شود و از این تعداد، 2 هزار و 18 روستا، با جمعیت یک میلیون و 86 هزار و 836 نفر (1086836) روستای بالای 20 خانوار و 715 روستا با جمعیت 15هزار و 57(15057) نیز، روستای زیر 20 خانوار می باشد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 فروردين 1398
  • ساعت 12
  • توسط مدیر پرتال
  • تعداد بازدید 208
نظرات شما
captcha refresh