Aa
- پنجشنبه 21 فروردين 1399

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی East Azerbaijan Province Rural Water and Wastewater Company

تاریخ : يکشنبه 8 دي 1398
کد 195

برگزاری نخستین جشنواره واژه آب در مدرسه ابتدایی گنبران شهرستان هوراند

جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در مدرسه ابتدایی روستای گنبران شهرستان هوراند در آذربایجان شرقی ، با حضور امام جمعه ، فرماندار شهرستان ، رییس آموزش و پروش ، رییس اداره بحران و پدافند غیر عامل ، دانش آموزان و والدین آنان برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی ، در این جشنواره حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا شکرنژاد امام جمعه شهرستان هوراند مطالبی در خصوص راه ها و روشهای صرفه جویی در مصرف آب ، به دانش آموزان و والدین آنان بیان نمود و گفت : هر موجود زنده در روی زمین به آب بستگی دارد اگر آب نباشد زندگی کردن امکان پذیر نیست و ما باید همیشه در مصرف آب مدیریت و فرهنگ سازی کنیم بنا براین ، مدرسه و مسجد مکان مقدس است برای این کارها.
  امام جمعه شهرستان هوراند افزود: دانش آموزان به عنوان یاوران آب هستند و از کلاس ابتدایی که با واژه آب آشنا می شوند باید در مورد صرفه جویی در مصرف آب جدی باشند و امروز هدف ما این است که فرهنگ سازی مصرف آب را از دیدگاه اسلام بیاموزیم و اسراف نکنیم.
وی تاکید کرد : باید قدر این نعمت الهی را بدانیم و از آب شرب بهداشتی نباید به باغ و بستان و سایر این موارد استفاده کنیم.
در ادامه این جشنواره فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین در خصوص مدیریت صحیح آب و صرفه جویی آن سخن رانی به عمل آوردند و در خاتمه هدایایی به رسم یاد بود به دانش آموزان ارائه شد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 8 دي 1398
  • ساعت 02
  • توسط مدیر پرتال
  • تعداد بازدید 88
نظرات شما
captcha refresh